Erasmus day, Hollar

Erasmus Day: Oslava mezinárodního vzdělávacího programu na Hollaru

25. 10. 2021

V říjnu proběhl už pátý ročník oslav největšího vzdělávacího mezinárodního programu Erasmus. V rámci takzvaných Erasmus Days jsme uspořádali workshopy, přednášky i knižní bazar!

Fakulta sociálních věd na dvorku na Hollaru přivítala české i mezinárodní studenty. V rámci programu proběhly přednášky o zahraničních výjezdech pro ty, kteří o Erasmu uvažují. O pobytech v Evropě vyprávěli jak studenti, tak i vyučující – Mgr. Anežka Brožová, B.A. z IMS FSV UK přednášela o Německu, doc. Michel Perottino, Ph.D. z IPS pak povídal o Francii.

V rámci kreativní části oslav si FSV UK pro studenty přichystala i workshopy, které vyžadovaly především umělecké oko a taky manuální zručnost. Návštěvníci si mohli zkusit vyrobit vlastní placku nebo se zúčastnit workshopu kaligrafie.

V rámci dne pak také proběhl charitativní knižní bazar i bazar oblečení. Výtěžek z prodeje FSV UK předala organizaci Přestupní stanice.

Podívejte se na reportáž z Erasmus Days 2021!

Foto: Tomáš Pacovský